3D Bomberman Atomic

3D Bomberman Atomic 1.0.3

Bomberman znów detonuje, tym razem na Twoim telefonie!

3D Bomberman Atomic to trójwymiarowa wersja klasycznej gry z lat 80. Znają ją na pewno wszyscy Ci, którzy mieli w swoim domu konsolę Pegasus, czyli klona japońskiego NES. Nowa wersja tej gry na pewno spodoba się zarówno starszym fanom serii, jak i tym, którzy dopiero ją odkrywają. Zobacz pełny opis

Zalety

  • To stary, dobry Bomberman
  • Ładna grafika

Wady

  • Wymaga połączenia z Internetem
  • Zwalnia na starszych modelach
Więcej

Bardzo dobry
8

3D Bomberman Atomic to trójwymiarowa wersja klasycznej gry z lat 80. Znają ją na pewno wszyscy Ci, którzy mieli w swoim domu konsolę Pegasus, czyli klona japońskiego NES. Nowa wersja tej gry na pewno spodoba się zarówno starszym fanom serii, jak i tym, którzy dopiero ją odkrywają.

Mechanizm 3D Bomberman Atomic jest wciąż bardzo prosty. Za pomocą podkładanych bomb mamy pozbyć się z planszy przeszkód oraz wrogów. Przy okazji musimy unikać wybuchów ładunków, które detonujemy. W czasie rozgrywki można zbierać różnego rodzaju bonusy, które np. zwiększają siłę rażenia eksplozji.

3D Bomberman Atomic wygląda bardzo ładnie, ale może mieć kłopoty z płynnością działania na starszych modelach telefonów. Sterowanie postacią jest bardzo proste, wystarczy, że użyjemy strzałek do poruszania się i głównego przycisku do stawiania bomb. 3D Bomberman Atomic to świetna gra, która spodoba się nie tylko dotychczasowym fanom sympatycznego podkładacza bomb!

3D Bomberman Atomic

Download

3D Bomberman Atomic 1.0.3